SON DAKİKA

Yurthaber61 Trabzon Haberleri Trabzondan Haberler Trabzonspor Haberleri

Cora’dan Yazıcıoğlu mesajı

Cora’dan Yazıcıoğlu mesajı
Bu haber 26 Mart 2020 - 5:59 'de eklendi ve 126 views kez görüntülendi.

AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora, Büyük Birlik Partisi Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun vefatının 11. yıl dönümü ile ilgili mesaj yayınladı.

Merhum Yazıcıoğlu’nun ölümünü Türkiye’yi dizayn etmeye çalışan güçlerin içerideki karanlık ellerinin mıntıka temizleme hareketi olarak değerlendiren Milletvekili Av. Salih Cora, “Anadolu’nun yiğit evladı, vatan ve millet sevdalısı, yerli ve milli bir dava adamı merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nu vefatının 11. sene-i devriyesinde rahmet ve minnetle anıyoruz. Yazıcıoğlu’nun ölümünü Türkiye’yi dizayn etmeye çalışan güçlerin içerideki karanlık ellerinin mıntıka temizleme hareketi olarak değerlendiriyorum. Olayın ardından siyasetteki ve siyasi partilerdeki gelişmeler ve değişimler gözardı edilemez. Dolayısı ile Yazıcıoğlu bir kaza neticesinde ölmedi, alçak bir suikast sonucu şehit edildi” dedi.

Dosya münderecatına bakıldığında aynı kişilerin, yani o karanlık ellerin 15 Temmuz gecesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik suikast girişiminde parmak izlerinin bulunmasının tesadüf olarak değerlendirilemeyeceğini kaydeden Cora şöyle devam etti: “Bu suikasti gerçekleştiren o hain ellerin kirli emelleri gün gibi ortaya çıkarılmıştır. Bugün görevimiz o hainlerin, yardım edenlerin, ihmali olanların ve göz yumanların hukuk nezdinde hesap vermesini sağlamaktır. Yazıcıoğlu’nun ruhu şad olsun.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA