SON DAKİKA

Yurthaber61 Trabzon Haberleri Trabzondan Haberler Trabzonspor Haberleri

AVRUPA 2’NCİSİ KEYDA NUR ÇOLAK’A COŞKULU KARŞILAMA

Bu biyografi 11 Şubat 2020 - 18:12 'de eklendi ve 67 views kez görüntülendi.
AVRUPA 2’NCİSİ KEYDA NUR ÇOLAK’A COŞKULU KARŞILAMA

Trabzon Büyükşehir Belediyespor sporcusu Keyda Nur Çolak, Macaristan’ın Budapeşte şehrinde yapılan Avrupa Karate Şampiyonası’nda 2’nci olarak göğsümüzü kabarttı. Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, “Büyük bir başarı göstererek Avrupa 2’ncisi olan Keyda Nur kızımızı yürekten tebrik ediyorum” dedi.

Dün akşam saatlerinde Trabzon’a gelen başarılı sporcu, havalimanında Büyükşehir Belediyesi Spor Dairesi Başkanı Ayhan Pala, Gençlik Spor İl Müdürü Birdal Öztürk, hocaları, ailesi ve sevenleri tarafından karşılandı.

MUTLUYUM
Havalimanında duygularını dile getiren Belediyespor Kulübü sporcusu Keyda Nur Çolak “Amacım 1’incilik kürsüsüydü ama 2’nci olmaktan da mutluyum. Ülkemi kendi kategorimde en güzel şekilde temsil ettiğimi düşünüyorum. İnşallah diğer şampiyonalarda daha güzel sonuçlar elde edeceğim. Başta Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanımız Murat Zorluoğlu olmak üzere, başarımda emeği olan tüm hocalarıma ve aileme teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

GURUR DUYUYORUZ
Büyükşehir Belediyesi Spor Dairesi Başkanı Ayhan Pala ise “Keyda Nur kızımız mütevazı davranıyor. Kazandığı Avrupa 2.’liği unvanı çok anlamlı, çok kıymetli. Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Murat Zorluoğlu da Meclis toplantısının açılışında Keyda Nur’u tebrik etti. Meclis üyelerimiz de bu başarıyı alkışlarla kutladı. Biz Keyda Nur kızımızla gurur duyuyoruz” şeklinde konuştu.

Etiketler :
DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA