SON DAKİKA

Yurthaber61 Trabzon Haberleri Trabzondan Haberler Trabzonspor Haberleri

TOKİ YATIRIMLARINI İNCELEDİLER AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora ve TOKİ Başkanı Ömer Bulut

TOKİ YATIRIMLARINI İNCELEDİLER  AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora ve TOKİ Başkanı Ömer Bulut
Bu haber 09 Ocak 2020 - 16:08 'de eklendi ve 165 views kez görüntülendi.
Sosyal Medya'da Paylaş

AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora ve TOKİ Başkanı Ömer Bulut Trabzon’un ilçelerinde yapımı devam eden TOKİ projelerinde incelemelerde bulundular. Vakfıkebir’deki ekmek temalı millet bahçesi, Beşikdüzü’nde kentsel dönüşüm projeleri kapsamında yapılan konutlar ve iş yerleri, Şalpazarı’nda yapılan Hükümet Konağı ve Tonya’da yapılan kentsel dönüşüm projelerini inceleyen Milletvekili Cora ve TOK Başkanı Bulut ilçelerde vatandaşlar ile bir araya geldiler.
ŞALPAZARI, VAKFIKEBİR, BEŞİKDÜZÜ VE TONYA’DA İNCELEME YAPTILAR
İncelemeler hakkında bilgi veren AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora, “TOKİ Başkanımız Sayın Ömer Bulut Bey ile birlikte ilçelerimizde yaptığımız yatırımları inceledik. İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’nun destekleri ile Şalpazarı ilçemize kazandırılan Hükümet Konağı binamızı, TBMM Çevre Komisyon Başkanımız Sn. Muhammet Balta Bey’in gayretleriyle Vakfıkebir ilçemize kazandırılan ve yapımı devam eden Ekmek Temalı Millet Bahçesi’ni, bir önceki dönem Beşikdüzü belediye Başkanımız Sayın Orhan Bıçakçıoğlu’nun gayretleri ile Beşikdüzü ilçemize kazandırılan konutlar ve iş yerlerini ve Tonya’daki kentsel dönüşüm projelerimizde incelemelerde bulunduk” dedi.Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, Emre Salihoğlu dahil, ayakta duran insanlar, dağ, açık hava ve doğa
İLÇELERİMİZE DEĞER KATACAK PROJELER
Vakfıkebir’deki ekmek temalı millet bahçesi tamamlandığında ilçenin en önemli sosyal yaşam destinasyon alanlarından birisi olacağını vurgulayan Cora, “Sahilde ilçenin çehresini değiştirecek bir proje oluyor. Ayrıca Beşikdüzü’nde kentsel dönüşüm kapsamında yapılan konutlar ve işyerleri de bitmek üzeredir. Tamamlandığında ilçenin katma değerini yükseltecek bir projedir bu. Ayrıca kamu yatırımlarımız da aksamadan devam etmektedir. Bununla birlikte Şalpazarı ilçemize, çok modern bir Hükümet Konağı binası yapıyoruz. Çalışmalar hızla devam etmektedir. Tonya’da da kentsel dönüşüm projelerimiz devam etmektedir. Kentsel dönüşüm, millet bahçesi ve TOKİ konutları ile ilçemiz yeni yaşam alanlarına kavuşacak, çarpık yapılaşmalar ortadan kalkacaktır. İlçelerimizde gerçekleştirdiğimiz projelerimize verdikleri destekleri için Sayın Bakanlarımıza, Milletvekili arkadaşlarımıza ve TOKİ Başkanımız Sayın Ömer Bulut Bey’e ve önemlisi bu projelerin mimarı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, Emre Salihoğlu ve Nurettin Ataman dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlarGörüntünün olası içeriği: Murat Güney, oturuyor ve açık hava

**********-

Cora: Eski Meclis Başkanımız
Necmettin Karaduman’ı
anma programına davet edilmedik?CORA DAVET EDILSEYDIK KATILIRDIK

Türkiye Büyük Millet Meclisi eski başkanı Necmettin Karaduman, İstanbul’da düzenlenen törenle anıldı. Trabzon Araştırmaları Merkezi Vakfı tarafından organize edilen anma programına AK Parti Trabzon Milletvekilleri ve Ak Partili Belediye Başkanları davet edilmedi.
Bu duruma tepki gösteren AK Parti Trabzon Milletvekili Av. Salih Cora, “TBMM eski Başkanı (1983-1987), Anavatan Partisi Trabzon eski milletvekili merhum Necmettin Karaduman Bey’in vefatının yıldönümü münasebetiyle düzenlenen anma törenine şehrin iktidar partisi milletvekillerinin ve AK Partili belediye başkanlarımızın davet edilmediği bir organizasyon yapıldığını öğrendik. Davet edilseydik memnuniyetle gider katılırdık. Organizasyonu düzenleyenlerin hangi talimatla bizleri programa davet etmediklerini anlamış değilim. Böyle siyasi ayrımcı ve hesabi yaklaşımı yadırgıyorum. Ne diyelim hayırlısı olsun. Merhum Necmettin Karaduman Bey’i bir kez daha rahmetle anıyoruz” dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA