SON DAKİKA

Yurthaber61 Trabzon Haberleri Trabzondan Haberler Trabzonspor Haberleri
H. Arzu Beyazyüz

Trabzon Vekıllerı Uyuyormu

Bu biyografi 20 Kasım 2019 - 6:18 'de eklendi ve 609 views kez görüntülendi.
Trabzon Vekıllerı Uyuyormu
Sosyal Medya'da Paylaş

Trabzon iki Vekili ile söz ve yazı düelloları devam ediyor. İyi parti millet vekili Koray Aydın ve sevenlerine, Akp Trabzon milletvekili Bahar Ayvazoğlu ve partilileri arasında ki düello kızışmaya devam ediyor. Peki sorarsak kim haklı her ikisi de haksızlar çünkü yıllardır bir Koray adı var ancak köyünden bile oy alamayan ve Trabzon da aday olmaktan kaybetme ihtimali çok yüksek olduğu için çekinen Koray Aydın. Ne vermiş yıllardır vekillik bakanlık yapmışta köyünden oy bile alamamış sormak lazım. Bir kişiyi en iyi kim tanır en yakın komşusu ozaman Koray Aydın’a komşuları geçer oy vermemiş.
Gelelim vekil Bahar hanıma elbette siyaset tek seferlik yapılacak diye bir kural yoktur. Saraya oynuyor kelimeleri bence siyasette her vekil koltuk için mücadele yapar ki Bahar hanımın da bu mücadelesi çok haklı ve yerindedir. Yıllardır bir faydası olmayan vekilin yandaşları, Yen’i vekile örnek olması gerekirken eskiler hiç bir şey yapmadıkları için yeniler de hiç bir şey yapmamaya kararlı oldukları görülmektedir. Ancak ben bazı yorumları yakışıksız gördüm unutmayınız ki siyaset önce ahlakla başlaması gerekir. Kullanılan üslup herkesi bağlaması gerektiğini tekrar hatırlatırım.
Bence ey millet şahısların gölgelerinden kendinizi kurtarın. Yapmış olduğunuz görevler, oturduğunuz koltukların ne için hizmet yeri olduğunu tekrar hatırlatmak isterim.
Trabzon her dönem kaybeden illerin başında gelmektedir. Fındık Yok oldu, çay Yok oldu, insanlık zaten Yok olmuş, saygı Trabzon’a uğramamış, adamlar koltuk ve para ile yer değişir oldu. Ama tek kişiliğini bozmayan asil temiz halkımdır. Bu halk ülkesine nasıl bağlı ise adamına da öyle bağlıdır. Ama adam olana
Herkese selamlar.
Ğorğorandes

Etiketler :
DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA