SON DAKİKA

Yurthaber61 Trabzon Haberleri Trabzondan Haberler Trabzonspor Haberleri
Bilal DİZDAROĞLU

Bahar AYVAZOĞLU Trabzon Milletvekili

Bu biyografi 18 Kasım 2019 - 18:08 'de eklendi ve 345 views kez görüntülendi.
Bahar AYVAZOĞLU Trabzon Milletvekili
Sosyal Medya'da Paylaş

Alparslan Türkeş’ten sonra ülkücü camiaya baş olmuş Devlet Bahçeli’ yi bir kalemde silmiş ve eşine az rastlanır bir vefasızlık örneği göstererek ‘yeter ki vekil seçilelim’ her yol mübahtır diyebilmişlere bir çift sözüm var.

Arzı endam ettikleri podyumda kumaşı ve dikimi ithal, sunumu ateşler salan bir konsepte tutunarak yıllarca savundukları değerleri ayaklar altına almış, naylon bir siyasi yapılanmanın müsebbiplerinden biri ne olmuşsa olmuş haddini de, kendini de aşarak Türk İslam coğrafyasının hamisi ve umudu olan, ömrünü adadığı davası ile yedi cihana insanlık ve adamlık dersi veren Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı’nı ağzına almış.

Tabii, silah elde bu ülkeye karşı savaşan, evlatlarımızı katleden bir terör örgütüyle iş tutmuşların, daha dün mecliste HDP milletvekili Fatma Kurtulan Meclisin kürsüsünden kendilerine parmak sallayarak ‘Mecliste en son sırada kapıya en yakın yerde oturabiliyorsanız bizim sayemizdedir, haddinizi bilin’ derken sus pus olmuş acizlerin, bütün küresel meydan okumalara restlerle karşılık veren Cumhurbaşkanımızın amansız, gözükara duruşunu “kabadayılık” olarak nitelemesini anlayabiliyoruz.

Milliyetçiliğe gelince, Milliyetçilik Koray Aydın ismi ile hatırlanamayacak kadar geniş ve derin bir kavramdır. Bu nedenledir ki; müstakim , emin ve fehim olabilmek hırsınızın, nefsinizin ve egonuzun yerleştiği zeminle uyuşmaz ve size böyle talihsiz açıklamalar yaptırarak kamoyuna ‘neydi ne oldu’ muhakemesi yaptırır.

Milliyetçilik, millete hizmetkarlık yapmak, milleti ve ülkeyi yüceltmek, kardeşliği pekiştirmek, aydınlık yarınlar inşa etmektir. ŞEHİTLERİN HATIRASINA GÖLGE DÜŞÜRMEDEN onların ideallerini yaşatarak, onların uğruna canlarını verdiği bu güzel ülkeyi daha da büyütmektir.

17 yıldır gecemizi gündüzümüze katarak bu ülkeyi tepeden tırnağa yenileyip, yeni yeni eserler inşa etmek suretiyle geleceğimizi inşa ediyoruz.

Bu topraklar üstünde, bir ezanın sedası altında ve onun altında bir kıble istikametinde, aynı bayrağın gölgesinde, aynı marşın ezgisinde kardeşçe istikbale yürüyeceğimiz bir gelecek inşaa ediyoruz.

CHP’nin korosuna eşlik edip, FETO ve PKK ikilisiyle kolkola seçime girmişlerin, bu milletin öz değerlerini, menfaatini, birliğini ve bölünmezliğini savunan bir dünya liderinin her hamlesinin ya karşısına geçmiş ya da korkusundan susmuşların bizim duruşumuzu anlaması zor ve ihtimal dahilinde değil.

Ne demişler yenilen pehlivan güreşe doymazmış. Biz çalışmaya devam edelim ve hız kesmeden durmak yok yola devam diyelim

Etiketler :
DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA