SON DAKİKA

Yurthaber61 Trabzon Haberleri Trabzondan Haberler Trabzonspor Haberleri
Akhisar Antalyaspor Başakşehir Beşiktaş Bursaspor Çaykurrizespor Eskişehirspor Fenerbahçe Galatasaray Gaziantepspor Gençlerbirliği Kasımpaşa Kayserispor Konyaspor Mersin idman yurdu Osmanlıspor Sivasspor Trabzonspor
gürkan hacıömeroğlu

Sadi Tekelioğlu zamanında ; Bır cok yıltız Takıma Kazandırdı yurthaber61com

Sadi Tekelioğlu zamanında ; Bır cok yıltız Takıma Kazandırdı yurthaber61com
Bu haber 09 Ekim 2019 - 9:27 'de eklendi ve 217 views kez görüntülendi.

Türkiye’nin belki de en büyük sorunu LİYAKAT ! Başarılı olmak için bir işi Yeterliliği ve Uygunluğu olan insana teslim edeceksin .. O onun adamı,bu bunun adamı deyip önemli görevlere yaraşırlılığı ve yeterliliği olmayan insanları getirirsen başarı ve kazanç hayâl olur .

Sadi Tekelioğlu ile Trabzonspor yönetiminin sorunu nedir bilmiyoruz .. Altyapı da kimin sözü geçiyor onu da bilmiyoruz diyeceğim ama biliyoruz .. Yönetimde ki bazı isimlerin Sadi Tekelioğlu’na görev vermek istediklerini ama bazı isimlerinde Perde Arkasında ki bir Değerimizi küstürmemek için sessiz kaldıklarını da biliyoruz ..

Bildiklerimizi ve bilmediklerimizi bir köşeye koyduğumuzda görünen köy’de klavuz istemiyor tabiiki .. Şu an da Trabzonspor Altyapısında hiç bir başarı yok karmakarışık ve herkes rahatsız .. 25-30 kişiye de Altyapı da iş sözü verilmiş .. Başarının olmadığı ve Borçların tavan yaptığı bir yerde İş Sözü ?! Bazı hocalar Suçsuz yere görevlerinden uzaklaştırılmış,bazı Hocalar küstürülmüş .. İşin ilginç yanı Suçsuz yere uzaklaştırılan Hocalar için görevde olanlar ”Evet onlar suçsuzdu” diyebilmiş çok şükür !

Daha önce ki senelere Sadi Tekelioğlu zamanına baktığımızda ; Yusuf Yazıcı,Abdülkadir Ömür,Uğurcan Çakır,Hüseyin Türkmen,Murat Cem Akpınar,Arda Akbulut,Kaan Moradaoğlu,Muhammet Beşir,Cafer Tosun,Tayyip Ebbar Cumhur,Ramazan Övüç,Cafer Tosun ve bunlara ekleyeceğim en az 15 isim daha karşımıza çıkıyor .. Bugün A Takıma çıkan futbolcu var mı ? Yok !

Biraz daha incelediğimizde Sadi Tekelioğlu zamanında ; 2014-2015 sezonunda U16-U17 Türkiye Şampiyonu,U13-U14-U19(Elit) Türkiye 3’sü,U15 Türkiye 4’sü .. 2015-2016 sezonunda U13,U16,U17 Türkiye Şampiyonu,U19 Türkiye 2’si,U15 Türkiye 3’sü,U14 Türkiye 4’sü .. olurken Cem Bağcı zamanında altına araba ve ev çekiliyor,cebine fahiş para konuyor altyapı’da da ön elemeleri geçemeyen U14 ve U16,Türkiye 4’sü U17 ve U19 oluyor. Şu an’da ki Altyapı sorumlusu Hamit Cihan dönemi ise ; 2018-2019 ; U19 Türkiye 8’si,U17 Türkiye 4’sü,U14 ve U15 Türkiye 3’sü olarak karşımıza çıkıyor.

Başarı yok ! Kupa yok ! Hepsinden önemlisi Altyapı’dan Yetişen Oyuncu yok ! Peki bu sezon transferde Trabzonspor ne yaptı ? Hep genç futbolcuları transfer etti . Hatta bu çocukları transfer ederken 3 kulvarda yarışacak olan A Takımımızın Alternatif futbolcularını bile almadı . Neden ? Belki onlarda haklıydı çünkü Altyapıdan artık futbolcu yetişmiyor !

Bizden size Nacizane Tavsiye ; O küser bu üzülür davasını bırakın ve işi Ehline verin .. Altyapı’yı Layık olana Liyakat sahibi olan Sadi Tekelioğluna yeniden teslim edin ! Bırakın Trabzonspor kazansın ! Aksi takdirde Yusuf Yazıcı Samsunspor’a satılacakken bu satış durduran ve Trabzonspor’a 17.5 Milyon Euro+Bonuslar kazandıran başka bir Sadi Tekelioğlu bulamazsınız !Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, şapka ve yakın çekim

Etiketler :
SON DAKİKA