SON DAKİKA

Yurthaber61 Trabzon Haberleri Trabzondan Haberler Trabzonspor Haberleri

Turizm Değerlendirme Toplantısı Vali Ustaoğlu Başkanlığında Gerçekleştirildı

Bu biyografi 10 Temmuz 2019 - 12:04 'de eklendi ve 112 views kez görüntülendi.
Turizm Değerlendirme Toplantısı Vali Ustaoğlu Başkanlığında Gerçekleştirildı

Trabzon turizminin değerlendirildiği toplantı Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu başkanlığında turizm paydaşlarının katılımıyla gerçekleştirildi.

Valilik yapılan toplantıya Vali İsmail Ustaoğlu’nun yanı sıra Ortahisar Kaymakamı Tolga Toğan, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Suat Hacisalihoğlu, Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Onur Adıyaman, İl Kültür ve Turizm Müdürü Ali Ayvazoğlu ile diğer ilgililer katıldı.

Vali İsmail Ustaoğlu’nun başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda; turizmin geçmişi, mevcut durumu ve geleceğine ilişkin değerlendirmelerde bulunuldu. Toplantıda ayrıca turizmin daha ileri seviyelere taşınması için nelerin yapılması gerektiği üzerinde duruldu.

Turizmin her açıdan geliştirilmesi için hep birlikte gayret gösterdiklerini ifade eden Vali Ustaoğlu, “Turizm; hem ilimiz, hem bölgemiz, hem de ülkemiz açısında önemli bir değerdir. Özellikle son yıllarda turizmde önemli mesafeler alındı. İlimiz kültürel değerler ve doğal zenginlikler bakımından son derece önemli bir potansiyele sahip bir ildir. Bu bakımdan ilimize körfez ülkeleri başta olmak üzere dünyanın çeşitli bölgelerinde misafirler geliyor. Yerli ve yabancı turist sayısında önemli artışlar var. Gerek turizm altyapısı gerekse konaklama ve ağırlama konularında misafirlerimizin memnuniyeti bizim önceliğimizdir” dedi.

Toplantıda; İl Kültür ve Turizm Müdürü Ali Ayvazoğlu, ilimizin turizm alanlarıyla ilgili bir sunum yaptı. Turızm işletmelerındekı fıat kazığına bır önlem alınacakmı bunları gümdeme alındı

Etiketler :
DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA