SON DAKİKA

Yurthaber61 Trabzon Haberleri Trabzondan Haberler Trabzonspor Haberleri

Yusuf Yazıcı ısrarı devam ediyor

Bu biyografi 21 Haziran 2019 - 8:14 'de eklendi ve 9.182 views kez görüntülendi.
Yusuf Yazıcı ısrarı devam ediyor
Sosyal Medya'da Paylaş

Yusuf Yazıcı için yaptığı teklife Trabzonspor’dan ret cevabı alan Lille vazgeçmiyor. Lille sportif direktörünün Cuma günü Yusuf Yazıcı için bir kez daha Türkiye’ye geleceği öğrenildi.Lille, Yusuf Yazıcı’nın transferini bir an önce bitirmek istiyor… şu anda İsviçre’de tatilde olan Yusuf’un, Dortmund’un hocası Favre ile bir araya geldiği iddiası üzerine Lille sportif direktörünün Cuma günü şehre geleceği ve Trabzonspor’la bir kez daha masaya oturacağı bildirildi. Lille’in daha önce bonuslarla beraber 12 milyon Euro’yu bulan teklifini yükselteceği tahmin edilirken, kasadan ne kadar çıkaracağı merakla bekleniyor.

et French Football News medya organında yer alan habere göre Trabzonspor’un genç futbolcusu Yusuf Yazıcı, Lille ile anlaştı.

Trabzonspor’un söz konusu transfer için daha önce 20 milyon euro istediğini yazan gazete, Lille’in istenilen bu bedeli karşılayabileceğini ve Yusuf Yazıcı’nın kendisi ile anlaşıldığını duyurdu.

Yusuf Yazıcı’nın, Fransız ekibi Lille’in sunduğu kişisel şartları kabul ettiği ve Trabzonspor’un izin vermesi halinde 4 yıllık mukaveleye imza atacağı bildirildcats-010.jpg

Kaynak: Yusuf Yazıcı, Lille ile anlaştı!

Etiketler :
DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA