SON DAKİKA

Yurthaber61 Trabzon Haberleri Trabzondan Haberler Trabzonspor Haberleri

CHP lideri Kılıçdaroğlu’ndan ilk açıklama

Bu biyografi 07 Mayıs 2019 - 11:00 'de eklendi ve 257 views kez görüntülendi.
CHP lideri Kılıçdaroğlu’ndan ilk açıklama

YSK’nın İstanbul kararı için ilk kez açıklamada bulunan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Genel Merkez girişinde “Çok güzel şeyler olacak. Hiç kimse meraklanmasın” dedi

CHP Parti Meclisi (PM) ve milletvekilleri, Yüksek Seçim Kurulu’nun (YSK) İstanbul seçimlerinin yenilenmesi kararının ardından Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplanacak.

Saat 10.00’da parti genel merkezinde düzenlenecek toplantıya Ekrem İmamoğlu, İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ve milletvekilleri katılacak.

Toplantı öncesi bir açıklama yapan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Çok güzel şeyler olacak, hiç kimse meraklanmasın. Bu ülkeye demokrasiyi getireceğiz. Her şeye karşın getireceğiz. Mücadelemiz demokrasi için olacak” değerlendirmesinde bulundu.

CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu da “Sohbetimiz var, daha sonra konuşacağız” ifadesini kullandı.

Bazı partililer tarafından dillendirilen “boykot” fikrine CHP yönetiminin sıcak bakmadığı biliniyor. PM toplantısında bu konuların da ele alınacağı ve sonrasında YSK kararıyla ilgili bir bildiri yayınlanacağı bildirildi.

Etiketler :
DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA