SON DAKİKA

Yurthaber61 Trabzon Haberleri Trabzondan Haberler Trabzonspor Haberleri

Trabzonspor Devler Ligi’ne gidebilir mi?

Bu biyografi 07 Nisan 2019 - 10:28 'de eklendi ve 488 views kez görüntülendi.
Trabzonspor Devler Ligi’ne gidebilir mi?

Karadeniz, futbolun ustalarına bu soruyu sordu: Trabzonspor Devler Ligi’ne gidebilir mi?

Ortak görüş şu: Futbolda imkansız diye bir şey yok. Elbette Başakşehir ve Galatasaray ilk 2 sıra için daha avantajlı ancak, 3 puanlı sistemde her şey olabilir…

İşte o görüşler;

ALİ KEMAL DENİZCİ:  78 RUHU TEKRAR CANLANDI

BİZİM öncelikli amacımız Şampiyonlar Ligi’ne gitmek değil. Biz şu anda, ‘altyapıdan 2 oyuncu daha A Takıma kazandırmanın’ peşindeyiz. Takım iyi gidiyor. Antalyaspor karşısındaki oyun bize 1978  yıllarını hatırlattı. Coşkumuz 78 ruhunun yeniden canlanmasından dolayı. Bu gençlerle Trabzonspor yılların eksikliğini giderecek ve herkesin özlediği o günler geri gelecek.

KEMAL SERDAR: ZOR AMA  İMKANSIZ DEĞİL

MATEMATİKSEL olarak elbette Trabzonspor’un Şampiyonlar Ligi’ne gitme şansı var. Ancak burada belirleyici neden diğer takımların performansı olacak. Bizim öncelikli olarak tüm maçları kazanmamız gerekiyor. Futbol her sonuca açık bir oyun. Bu nedenle çok seviliyor. Antalyaspor karşısında oyun bizi gelecek adına umutlandırdı. Devler Ligi neden olmasın?

İSKENDER GÜNEN: OLMAYACAK  BİRŞEY YOK

ŞU ANKİ tabloya bakıldığında alınacak 21 puan var. Elbette kolay değil. Çünkü yalnız Trabzonspor’un alacağı sonuçlar değil diğer takımların performansı da  belirleyici olacak. Ancak rakip olarak gördüğümüz takımları maçları bize göre daha zor. 3 puanlık sistemde olmayacak bir şey yok. Elbette Trabzonspor Şampiyonlar Ligi’ne giderse bundan en çok mutlu olan bizler oluruz.

CENGİZ AKÇAY: TRABZONSPOR’UN KAZANMASI YETMİYOR

Bana göre Trabzonspor’un ikinci sırada yer alıp Şampiyonlar Ligi’ne gitme şansı yüzde 15-20 civarında. Çünkü sadece Trabzonspor’un kazanması yeterli olmuyor. Bizim tüm maçlarımızı kazanmamız, Başakşehir ile Galatasaray’ın ise kayıp yaşaması gerekiyor. Futbol sürprizler oyunu elbet ama zor bir ihtimali olarak görüyorum. 3’üncülük iyi bir sonuç bence.

ERMAN ÖZGÜR: 3’ÜNCÜLÜK KOLAY AMA 2’NCİLİK ZOR

TRABZONSPOR için şu an itibariyle 3’üncü olma ihtimali yükseldi. Nedeni ise, bu alanda Beşiktaş ile yarışacak olması. Pazartesi günü Beşiktaş Rize’de kaybederse Trabzonspor 3’üncü sıra için bir hayli umutlanmış olacak. Ancak ikinci olma şansı çok uzak ihtimal. Çünkü, Başakşehir ve Galatasaray’ın bundan sonra kayıp yaşamayacağını düşünüyorum. hbk karadenız gazetesı

Etiketler :
DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA