banner350
17 Aralık 2018 Pazartesi

Erdoğan: Meydanları yine dar ederiz

unal kahramanla anlaşma tamam

Trabzonspor'da Ünal Karaman için imza töreni düzenlendi Ünal Karaman'ın açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde; "Bu görevi bana verdikleri için teşekkür ediyorum" "Bu sehrin sevinciyle mutlu oldum, bu şehrin değerleri içerisinde de kendi değerlerimi örtüştürdüm. Başarı da yaşayacaksak da acı da yaşayacaksak hep beraber yaşayacağız" "Taraftara da sesleniyorum. Onların da desteğiyle camiamızı hak ettiği yere getireceğiz." "Hangi sonucu alırsak alalım saha içerisinde namuslu bir şekilde mücadele edeceğiz." "İnsan kendisinden olana kıyamaz. Bu şehirde beni kendisinden ayrı tutmaz" "Bir kaç gündür görüşüyorduk. Dün daha ciddi bir görüşme oldu. Sonrasında bize söyleyecek söz kalmadı ve buraya geldik." "Belki genç kuşak bilmiyor ama çocukluğumuzu burada yaşadık. Burada büyüdük, acıyı yaşadık. Ben buranın acısında, hamurunda, mayasında varım. Bu gerçeği yok sayamazsınız. Ben sokaktaki bir taraftarım. Farklı formüllere gitmeye gerek yok." "Ben yerli-yabancı oyuncu ayrımı yapmam. Bu forma için terini akatan oyuncu bizim için özdür. Samimi insanların olduğu bir kadro oluşturmaya çalışacağız." "Şimdi 1 milyar liralık borçtan bahsediliyor. Üzerinizde bir vebal varsa bu vebali ona göre kullanmak durumundasınız.

30 Mayıs 2018 Çarşamba 13:19
Bu haber 402 kez okundu
unal kahramanla anlaşma tamam

 Trabzonspor'da Ünal Karaman için imza töreni düzenlendi

Ünal Karaman'ın açıklamalarından öne çıkanlar şu şekilde;

"Bu görevi bana verdikleri için teşekkür ediyorum"

"Bu sehrin sevinciyle mutlu oldum, bu şehrin değerleri içerisinde de kendi değerlerimi örtüştürdüm. Başarı da yaşayacaksak da acı da yaşayacaksak hep beraber yaşayacağız"

"Taraftara da sesleniyorum. Onların da desteğiyle camiamızı hak ettiği yere getireceğiz."

"Hangi sonucu alırsak alalım saha içerisinde namuslu bir şekilde mücadele edeceğiz."

"İnsan kendisinden olana kıyamaz. Bu şehirde beni kendisinden ayrı tutmaz"

"Bir kaç gündür görüşüyorduk. Dün daha ciddi bir görüşme oldu. Sonrasında bize söyleyecek söz kalmadı ve buraya geldik."

"Belki genç kuşak bilmiyor ama çocukluğumuzu burada yaşadık. Burada büyüdük, acıyı yaşadık. Ben buranın acısında, hamurunda, mayasında varım. Bu gerçeği yok sayamazsınız. Ben sokaktaki bir taraftarım. Farklı formüllere gitmeye gerek yok."

"Ben yerli-yabancı oyuncu ayrımı yapmam. Bu forma için terini akatan oyuncu bizim için özdür. Samimi insanların olduğu bir kadro oluşturmaya çalışacağız."

"Şimdi 1 milyar liralık borçtan bahsediliyor. Üzerinizde bir vebal varsa bu vebali ona göre kullanmak durumundasınız.


    Yorumlar

YAZARLAR Tümü
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
KİM KİMDİR? Tümü
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV