banner350
11 Aralık 2018 Salı

Erdoğan: Hadi şimdi de yayınlayın

TRABZONSPORA IRAN DEVRIM MUHAVIZLAR BU GUN IZMA ATACAKLAR

0 yaşındaki kanat Amiri’den sonra Hosseini ve Morteza’nın da işi bitirildi Bugün 3’er yıllık imza atacak 2 futbolcu ile birlikte İranlı sayısı 3’e çıkacak. Trabzonspor'da uzun zamandır süren stoper arayışları son bulmak üzere. Daha önce Türkiye'ye getirilen İranlı stoper Majid Hosseini, kulübüyle sorunları çözmek için daha sonra ülkesine gitmişti. Ardından da yönetici Özer Bayraktar, İran'a giderek İstiklal yetkilileri ile görüştü ancak 700 bin dolar istemeleri üzerine anlaşma sağlanamadı. Bunun üzerine Trabzonspor, FIFA'ya başvuracaklarını ve oyuncunun sözleşmesindeki, "100 bin dolara serbest kalır" maddesini yatıracaklarını iletti. İran yetkilileri Hosseini'nin de Fırtına'da oynama konusundaki dik duruşu sonrası geri adım atarak transfere razı oldu. 22 yaşındaki İranlı stoper Hosseini 3 yıllık imza atacak. Yine Dünya Kupası'nda çok beğenilen diğer İranlı stoper Morteza Pouraliganji için de 20 gün önce resmi teklif yapılmıştı. Aradan geçen zamanda kendisine gelen önerileri değerlendirmek isteyen 26 yaşındaki futbolcu, kulübü Al Sadd ile de sözleşme yenilemeyerek bonservisini eline aldı. Özellikle Avrupa'dan teklifler alan tecrübeli savunmacı, Trabzonspor'un iki İranlı oyuncuyla anlaşması üzerine tercihini bordo-mavili kulüpten yana kullanma kararı aldı. Hem stoperde hem de orta sahada oynayabilen Morteza'nın Trabzon'a geldikten sonra sağlık kontrolünden geçeceği ve ardından da kendisiyle 3 yıllık sözleşme imzalanacağı ifade edildi.

27 Temmuz 2018 Cuma 09:17
Bu haber 1337 kez okundu
TRABZONSPORA IRAN DEVRIM MUHAVIZLAR BU GUN IZMA ATACAKLAR

 0 yaşındaki kanat Amiri’den sonra Hosseini ve Morteza’nın da işi bitirildi Bugün 3’er yıllık imza atacak 2 futbolcu ile birlikte İranlı sayısı 3’e çıkacak.

Trabzonspor'da uzun zamandır süren stoper arayışları son bulmak üzere. Daha önce Türkiye'ye getirilen İranlı stoper Majid Hosseini, kulübüyle sorunları çözmek için daha sonra ülkesine gitmişti. Ardından da yönetici Özer Bayraktar, İran'a giderek İstiklal yetkilileri ile görüştü ancak 700 bindolar istemeleri üzerine anlaşma sağlanamadı. Bunun üzerine Trabzonspor, FIFA'ya başvuracaklarını ve oyuncunun sözleşmesindeki, "100 bin dolara serbest kalır" maddesini yatıracaklarını iletti. İran yetkilileri Hosseini'nin de Fırtına'da oynama konusundaki dik duruşu sonrası geri adım atarak transfere razı oldu. 22 yaşındaki İranlı stoper Hosseini 3 yıllık imza atacak.

Yine Dünya Kupası'nda çok beğenilen diğer İranlı stoper Morteza Pouraliganji için de 20 gün önce resmi teklif yapılmıştı. Aradan geçen zamanda kendisine gelen önerileri değerlendirmek isteyen 26 yaşındaki futbolcu, kulübü Al Sadd ile de sözleşme yenilemeyerek bonservisini eline aldı. Özellikle Avrupa'dan teklifler alan tecrübeli savunmacı, Trabzonspor'un iki İranlı oyuncuyla anlaşması üzerine tercihini bordo-mavili kulüpten yana kullanma kararı aldı. Hem stoperde hem de orta sahada oynayabilen Morteza'nın Trabzon'a geldikten sonra sağlık kontrolünden geçeceği ve ardından da kendisiyle 3 yıllık sözleşme imzalanacağı ifade edildi.

Anahtar Kelimeler: Trabzonspora 3 ıranlı

    Yorumlar

YAZARLAR Tümü
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
KİM KİMDİR? Tümü
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV