banner350
11 Aralık 2018 Salı

Erdoğan: Hadi şimdi de yayınlayın

Trabzonspor Muharrem Usta'yı resmi siteden bombaladı!

Trabzonspor, kulübü zararı Muharrem Usta'dan isteyecek.

27 Eylül 2018 Perşembe 18:06
Bu haber 1230 kez okundu
Trabzonspor Muharrem Usta'yı resmi siteden bombaladı!

 Kulübümüzde bir süredir incelemelerde bulunan Bağımsız Denetim Şirketi, bir önceki Yönetim Kurulu’nun, hukuki ve mali yönden denetime ihtiyaç duyulan bazı işlemleriyle ilgili incelemesini tamamlayarak rapor haline getirmiştir.

Bağımsız Denetim Şirketi’nin raporda Özer Hurmacı, Ersun Yanal ve Aykut Demir’in sözleşmelerinin haksız fesih edilmesinden dolayı kendilerine ödenen ücretler ile futbolcu Mehmet Ekici’nin teklif edilen bonservis bedeline rağmen satılmayarak kadro dışı bırakılması karşılığında oluşan zararın, bir önceki yönetim kuruluna rücu edilmesi ve öncelikle kulüpten alacağı olanların alacağından mahsup yoluna gidilmesi gerektiği belirtildi.

Raporda, dönemin başkanı Muharrem Usta’nın kulübe Türk Lirası olarak alacak şeklinde gönderdiği paraların 25 milyon 151 bin 148 TL’lik kısmını Yönetim Kurulu veya Genel Kurul kararı olmaksızın EURO’ya çevirerek geri aldığı ve bu şekilde kulübü kur farkından (3 milyon 242 bin 591 TL) zarara uğrattığı tespit edilmiştir.

Trabzon Basketbol Kulübü Derneği’ne gönderilen toplam tutarların dönemin Yönetim Kurulu Başkanı’nın tasarrufu olduğunun kaydedildiği raporda, bu işlemlerde alacaklının Trabzonspor Kulübü değil, ilgili dönemin Yönetim Kurulu Başkanı olduğu ifade edildi. Bu tutarların, muhasebe kayıtlarında düzeltilerek öncelikle bir önceki dönem yönetim kuruluna rücu edilmesi ve kulüpten alacağı olanların alacağından mahsup yoluna gidilmesi gerektiği vurgulandı.

    Yorumlar

YAZARLAR Tümü
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
KİM KİMDİR? Tümü
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV