banner350
10 Aralık 2018 Pazartesi

Avrupa bır bırını kırıyor

Ağaoğlu'ndan dikkat çeken açıklama

Yılını kutlayan Bordo Mavililer Şenol Güneş Kompleksi Medikal Park Stadyumun’da kuruluş yıl dönümü etkinliklerini gerçekleştirdi. Akyazı Stadı’nda bir konuşma yapan Ağaoğlu taraftara seslendi. Ağaoğlu : Kulübümüzün yıldönümü programına hoş geldiniz. Trabzonspor Umudun takımıdır. sevdanın adaletin takımıdır. Tüm Trabzon’un göz bebeğidir bu takım Trabzonlu olmayan milyonların sizin bizim hepimizin bordo mavş renklere emek verenlerin takımıdır Trabzonspor… Edebiye Ali Osman Ulusoy ve diğer kurucularımız ve şu an aramızda bulunan kurucularımız anadolu ihtilalini gerçekleştiren futbolcularımıza şükranlarımı sunuyorum. Trabzonspor umudun, sevdanın, adalete inananların takımıdır. Bu şehirde bir oruç, bir de Trabzonspor tutulur diyenlerin takımıdır." Zor günlerden geçiyoruz ama zor kelimesinin hiç bir anlam ifade etmediği bir kentte yaşıyoruz. Bugün Trabzonspor ile ilgili olarak ne yapıyorsak kulübümüz geleceğini daha iyi bir geleceği için yapıuyoruz. Bizim güzel bir marşımız var hepimizin ezbere söylediği onun sözlerinde olduğu gibi bu sevda sonsuz bir sevda bizim için. Bu yüzden sonsuza dek hep sürecek oğlumda kızımda torunumda hep sevecek. Trabzonspor anadolu futbol ihtilalinin olduğu şehir Dünya 5’ten büyüktür. Türkiye’de futbol da 3’ten büyüktür.” dedi.

29 Temmuz 2018 Pazar 23:36
Bu haber 1286 kez okundu
Ağaoğlu'ndan dikkat çeken açıklama

51 Yılını kutlayan Bordo Mavililer Şenol Güneş Kompleksi Medikal Park Stadyumun’da kuruluş yıl dönümü etkinliklerini gerçekleştirdi.

Akyazı Stadı’nda bir konuşma yapan Ağaoğlu taraftara seslendi. 

Ağaoğlu : Kulübümüzün yıldönümü programına hoş geldiniz. Trabzonspor Umudun takımıdır. sevdanın adaletin takımıdır.  Tüm Trabzon’un göz bebeğidir bu takım Trabzonlu olmayan milyonların sizin bizim hepimizin bordo mavş renklere emek verenlerin takımıdır Trabzonspor… Edebiye Ali Osman Ulusoy ve diğer kurucularımız ve şu an aramızda bulunan kurucularımız anadolu ihtilalini gerçekleştiren futbolcularımıza şükranlarımı sunuyorum. Trabzonspor umudun, sevdanın, adalete inananların takımıdır. Bu şehirde bir oruç, bir de Trabzonspor tutulur diyenlerin takımıdır." Zor günlerden geçiyoruz ama zor kelimesinin hiç bir anlam ifade etmediği bir kentte yaşıyoruz. Bugün Trabzonspor ile ilgili olarak ne yapıyorsak kulübümüz geleceğini daha iyi bir geleceği için yapıuyoruz. Bizim güzel bir marşımız var hepimizin ezbere söylediği onun sözlerinde olduğu gibi bu sevda sonsuz bir sevda bizim için. Bu yüzden sonsuza dek hep sürecek oğlumda kızımda torunumda hep sevecek. Trabzonspor anadolu futbol ihtilalinin olduğu  şehir Dünya 5’ten büyüktür. Türkiye’de futbol da 3’ten büyüktür.” dedi.

    Yorumlar

YAZARLAR Tümü
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
KİM KİMDİR? Tümü
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV