banner350

banner342

22 Temmuz 2018 Pazar

Meral Akşener'e suç duyurusu

Nazlı Ilıcak: Allah onun bin defa belasını versin!

Bugün gazetesi yazarı Nazlı Ilıcak, Ağrı'daki çatışmayı bedduayla köşesine taşıdı.

14 Nisan 2015 Salı 11:04
Bu haber 2980 kez okundu
Nazlı Ilıcak: Allah onun bin defa belasını versin!

 Bugün gazetesi yazarı Nazlı Ilıcak, Ağrı'daki çatışmaya ilişkin zehir zemberek bir yazı kaleme aldı.  


Fethullah Gülen'in 17 Aralık sonrası Türkiye'yi sallayan bedduasına atıf yapan Nazlı Ilıcak, “Barış deyip de iktidar hırsı yüzünden kan içici vampirlere dönüşenlerin Allah belâsını versin. Bunu yapan HDP ise HDP’nin, AK Parti ise AK Parti’nin…” dedi.


Nazlı Ilıcak'ın 'Barış süreci mülâanesi' başlıklı yazısı şöyle:

ALLAH ONUN BİN DEFA BELASINI VERSİN

"Geçen sene de aynı şekilde bahar şenliği düzenlenmiş ve gene PKK’lılar bu şenliğe katılmış ama müdahale yapılmadığı için hiçbir çatışma olmamıştı...

“Cumhurbaşkanı AK Parti’nin oylarını yükseltmek için Türk Silahlı Kuvvetleri’ni kullanıyor mu” diye soranlar, haksız değil. Nitekim Demirtaş da tepkisini Fethullah Gülen’e benzer bir mülâaneyle dile getirdi: “Kim silahtan beslenerek oy topluyorsa, Allah onun bin defa belâsını versin. Kim emrindeki silahlı gücüne güvenerek oy toplamak istiyorsa Allah onun burnundan fitil fitil getirsin. Seçimi görmeyi nasip etmesin. Bizsek biz, sizseniz siz.

Bakalım bu sözler kimi çarpacak?..

Sonuç itibariyle…

1) Ağrı olayı, olağan bir çatışma gibi görünmüyor. Zira bu bölgede, ilk defa PKK’lıların katılımıyla bahar şenliği düzenlenmiyor.

2) Öcalan’ın posterinin asıldığı Nevruz şenliğine müdahale etmeyen TSK’nın, bahar şenliğini hedef alması, siyasi amaç güdüldüğü şüphesini uyandırıyor.

3) Kürt vatandaşlarımız provokasyona gelmedi. Aktif bir tutum sergiledi. Üstelik yaralı askerleri hastanelere taşımak suretiyle iyi niyetini gösterdi.

Demirtaş gibi biz de mülâane yapalım: “Barış deyip de iktidar hırsı yüzünden kan içici vampirlere dönüşenlerin Allah belâsını versin. Bunu yapan HDP ise HDP’nin, AK Parti ise AK Parti’nin…”

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
KİM KİMDİR? Tümü
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV