banner350
19 Kasım 2018 Pazartesi

Bakan Soylu açıkladı: Otoyollarda hız sınırı yükseliyor

Trabzonspor’un içerisinde bulunduğu ekonomik durumuyla ilgili olarak başlatılan maddi destek kampanyası kapsamında STK mensupları, iş adamları, siyasi parti temsilcileri ve Trabzonspor yöneticileri, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçü

Trabzonspor’un içerisinde bulunduğu ekonomik durumuyla ilgili olarak başlatılan maddi destek kampanyası kapsamında STK mensupları, iş adamları, siyasi parti temsilcileri ve Trabzonspor yöneticileri, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu başkanlığında bir araya geldi.

08 Mayıs 2018 Salı 08:42
Bu haber 384 kez okundu
Trabzonspor’un içerisinde bulunduğu ekonomik durumuyla ilgili olarak başlatılan maddi destek kampanyası kapsamında STK mensupları, iş adamları, siyasi parti temsilcileri ve Trabzonspor yöneticileri, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçü

 Trabzon Gazeteciler Cemiyeti’nde düzenlenen basın açıklamasında söz alan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, herkesin kampanyaya destek olmasını isterken üç maaşını Trabzonspor’a verdi. 

Gümrükçüoğlu, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Toplantımızın amacı şehrimizin ortak sevdası Anadolu’nun Türkiye futbolunda, Avrupa’da ve bütün dünyada temsilcisi olan gönüllerin şampiyonu, temiz ve dürüst futbolun yıldızı Türkiye’deki temsilcisi olan futbolu barış içinde yarış diye niteleyen Trabzonsporumuzu desteklemek manasında Trabzonspor Başkanı ve yönetim kurulunun aldığı karara dair bir basın açıklaması yapmaktır. Trabzonsporluların tümü karşılıksız sevenlerin takımı olan Trabzonspor’u her zaman omuzlarında taşımış her zaman desteklemiş ve yükseltmeye gayret etmiştirler. Trabzonspor’da buna layık olmuştur. Başarıları ve duruşuyla sadece Trabzonluların değil, futbola sevdası olan herkesin gönüllerindeki takımı olmuştur. O sevdası ile birlikte çeşitli şampiyonluklara imzasını atmış, Türkiye’de elde ettiği başarılara Avrupa’da başarılar elde etmiştir. Türkiye’de elde ettiği başarılarla müzesi kupalarla dolu olan ve son olarak da 2010-2011 Süper Lig sezonunda şampiyon alarak UEFA tarafından kabul edilip Türkiye’yi temsil eden şampiyon olarak orada bizleri temsil etmiş olan Trabzonspor’umuz bugün zaman zaman her takımın olabildiği gibi bir dar boğaza finansal açıdan girmiş bulunmaktadır. Bu sevdalıların destekleriyle birlikte burada tüm Trabzon’u temsil edenlerle Türkiye’de Trabzonspor’u sevenlerle hatta dünyada ve Avrupa’da Trabzonspor’a gönül verenlerle gayet rahatlıkla aşılacağına eminiz. Bugünkü finansal problemlerinin halli için 7-8 Nisan 2018 tarihinde gerçekleştirilen Trabzonspor Kulübü olağanüstü kongresi sonrasında genel kurulda göreve gelen başkan Ahmet Ağaoğlu ve yönetim kurulunda çalışanlarımıza, üyelerimize başarılarımızı gönülden dilerken onların başlattığı bir önemli atağı 25 Nisan tarihinde kamuoyu ile paylaştılar. Bir seferberlik kampanyası başlattılar. Biz burada Trabzon olarak bir kıvılcımı yakıyoruz. Trabzonspor’a destek için Trabzon’u harekete geçirmek istiyoruz. Trabzonspor’u, futbolu sevenleri harekete geçirmek istiyoruz. Kimin ne kadar bağış yapabildiği ilan edilen hesaplara ne kadar bağışta bulunabildiğinin çok büyük bir önemi yok. Bu kampanya çerçevesinde gerek kulübümüzün idarecileri gerekse Trabzon Büyükşehir Belediyesi, ilçe belediyeleri olarak 10 bin TL ve üzerinde bağışta bulunanlara ayrıca sembolik bir hatırayı takdim etmek isteriz. Bu sembolik hatıranın yanı sıra isimlerini de her zaman ekranlarımızda her zaman duyurularımızda zikrederiz” dedi. 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
KİM KİMDİR? Tümü
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV