banner350

banner351
24 Ocak 2019 Perşembe

ABD'den Venezuela'da darbe planı: Guaido'yu başkan olarak tanıdılar

TRABZONSPORDA BUYUK REZALET

trabzonspor yönetımı ılk ıcraatları3bın oflunun uyelıkden cıkarılması

04 Haziran 2018 Pazartesi 20:20
Bu haber 11066 kez okundu
TRABZONSPORDA BUYUK REZALET

 trabzonspor yönetımı derhal ıstıfa etmelıdır bız trabzonsporun buyumesını duşunurken bu ahmaklar kafası bulanıklar bızım olsun kucuk olsundan dem vurarak tam of duşmanlığı kıtmekdedır bu hızıpcı şahsıyetlerın bır an önce bu yanlışdan dönerek uyelerımızın tumunun haklarının ıade edılmesı gerekmekdedır bu kadar kın nıye BUNA ALI surmen gıbı secımde destek verdığım tecrubelı bır başkanın alet olması düşündurucudur sız kımsınızde kafanıza göre uyelerı sılıyorsunuz genel kuruldan kararmı altınız sızın bu kafalarla trabzonspor  bır arpa yol yuruyemez bu yanlışdan dönun bu bır ayaklanma harekatıdır trabzonsporu bölme gırışımıdırTüzüğümüze aykırı yapılan fazla üyelerin, üyelikten çıkartılmasıyla ilgili açıklama

Divan Başkanlık Kurulu, Denetleme Kurulu, Sicil Kurulu ve Disiplin Kurulu’nun;

2014 yılının başından itibaren yapılan fazla üyeler için Divan Genel Kurulu’nun bu üyeliklere ilişkin bir gündem maddesi ve kabul kararı olmadan tüzük çerçevesinde yönetim kuruluna verilmiş üye yapma maksimum sayısının üzerine çıkıldığı ve tüzüğün 10/c maddesinin ihlal edildiği yönündeki görüşleri doğrultusunda yönetim kurulumuz tarafından bir karar alınmış bulunmaktadır. Buna karara göre tüzüğümüzün 23. Maddesi uyarınca o döneme ait fazla üyeler, üyelikten çıkartılmıştır.

Amaç; bu üyeleri tüzüğe uygun hale getirmek olup, bir mağduriyet yaşanmaması amacıyla ilgili kişilerin herhangi bir itirazda bulunmadan yeni baştan kulübümüze müracaat etmeleri halinde giriş aidatı ödemeden bu başvuruları işleme alınarak değerlendirilecektir.

Bu vesileyle yönetimimizin, tüzüğümüze aykırı olarak sergilenen hukuk dışı her türlü eyleme karşı olduğunu bir defa daha vurgulamak isteriz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Tüzüğümüzün ‘Üyelik Hükümleri’ni kapsayan 10/c maddesi:

“… üyeliğe kabul döneminde, başvuruda bulunan üye adaylarının, bir önceki yılın üye sayısının yüzde beşi kadarı üyeliğe kabul edilir. Bu oran, ilgili dönem içerisinde bir defaya mahsus olmak üzere, divan genel kurulunun görüşü alınarak yönetim kurulu tarafından arttırılabilir.”

Tüzüğümüzün ‘Üyelikten Çıkarma’ başlıklı 23. Maddesi:

“Üye; tüzükte belirtilen nedenlerle ve Disiplin Kurulu tarafından verilecek kararla üyelikten çıkarılır. Kulüpten çıkarılan üyelerin yeniden üyelik başvurusu kabul edilmez.”

Anahtar Kelimeler: Kımden Ne Kacırıyorsunuz

    Yorumlar

YAZARLAR Tümü
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
KİM KİMDİR? Tümü
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV