banner350
17 Kasım 2018 Cumartesi

Trump'tan FBI'ya Gülen talimatı: İadesi için yasal yol bulun

trabzon mılletvekılımız salıh cora sert konuştu

Tribün terörü futbolun kanseridir. Radikal kararlar alarak tribünleri bu teröristlerden temizlemek zorundayız. Şiddeti körükleyen, sporun ruhuna ihanet eden, her türlü ahlaksızlığa kılıf uyduran ve toplumu bu şekilde kutuplaştıranları derhal sporun dışına çıkartmalı, hak ettikleri yere tıkılmalıdır. Türkiye’yi 2002 Dünya Şampiyonası’nda 3. yapan kupaların efendisi Şenol Güneş’in sedye ile sahayı terk etmek zorunda bırakanları esefle kınıyor yetkili kurulları toplum vicdanını rahatlatacak kararlar almaları için ivedilikle göreve davet ediyorum.

20 Nisan 2018 Cuma 09:34
Bu haber 1158 kez okundu
trabzon mılletvekılımız salıh cora sert konuştu

 Tribün terörü futbolun kanseridir. Radikal kararlar alarak tribünleri bu teröristlerden temizlemek zorundayız. Şiddeti körükleyen, sporun ruhuna ihanet eden, her türlü ahlaksızlığa kılıf uyduran ve toplumu bu şekilde kutuplaştıranları derhal sporun dışına çıkartmalı, hak ettikleri yere tıkılmalıdır.

Türkiye’yi 2002 Dünya Şampiyonası’nda 3. yapan kupaların efendisi Şenol Güneş’in sedye ile sahayı terk etmek zorunda bırakanları esefle kınıyor yetkili kurulları toplum vicdanını rahatlatacak kararlar almaları için ivedilikle göreve davet ediyorum.şikecı fenerbahce aslında 2011 dekı trabzonspor duşmanlığını körukluyor


    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
KİM KİMDİR? Tümü
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV