banner350
13 Kasım 2018 Salı

Mühimmat infilak etti: 25 asker yaralı 7 asker şehıt oldu

salıh cora gurup toplantısı

Salih Cora 3 saat · AK Parti Haftalık Olağan Grup Toplantısını gerçekleştirdik. Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım'ın konuşmasını dinledik Filistin'de tüm dünyanın gözleri önünde yaşanan vahşetin faili İsrail'i lanetliyor, zulmün en büyük destekçisi ABD'yi kınıyoruz. Türk milleti her zaman olduğu gibi bugün de bütün varlığıyla Müslüman kardeşlerinin yanındadır.Yaşanan zulmü kınamak için üç günlük yas ilan ediyoruz.Ayrıca bugün Tbmm ‘de özel bir oturum gerçekleştireceğiz .Haksızlığı dünyaya duyurmak için Cuma günü Yenikapı’da büyük bir miting düzenleyeceğiz Kudüs’ün kaderini zalimlerin eline ve inisiyatifine terk etmeyeceğiz! Mazlumların gözyaşlarının dinmesi için onların yegane umudu olan AK Parti'yi 24 Haziran'da daha da güçlü hale getirecek bir sonuç hedefiyle gece gündüz demeden çalışmak zorundayız.

15 Mayıs 2018 Salı 15:50
Bu haber 271 kez okundu
salıh cora gurup toplantısı

 

AK Parti Haftalık Olağan Grup Toplantısını gerçekleştirdik. Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım'ın konuşmasını dinledik

Filistin'de tüm dünyanın gözleri önünde yaşanan vahşetin faili İsrail'i lanetliyor, zulmün en büyük destekçisi ABD'yi kınıyoruz.

Türk milleti her zaman olduğu gibi bugün de bütün varlığıyla Müslüman kardeşlerinin yanındadır.Yaşanan zulmü kınamak için üç günlük yas ilan ediyoruz.Ayrıca bugün Tbmm ‘de özel bir oturum gerçekleştireceğiz .Haksızlığı dünyaya duyurmak için Cuma günü Yenikapı’da büyük bir miting düzenleyeceğiz

Kudüs’ün kaderini zalimlerin eline ve inisiyatifine terk etmeyeceğiz!

Mazlumların gözyaşlarının dinmesi için onların yegane umudu olan AK Parti'yi 24 Haziran'da daha da güçlü hale getirecek bir sonuç hedefiyle gece gündüz demeden çalışmak zorundayız.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
KİM KİMDİR? Tümü
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV