banner350
11 Aralık 2018 Salı

Erdoğan: Hadi şimdi de yayınlayın

MHP'li isimden dikkat çeken sözler! 'Erdoğan'a kırıldım' af değıl 5yıl ınfaz

MHP İstanbul milletvekili Feti Yıldız, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarına kırıldığını söyledi. "Bence Sayın Cumhurbaşkanı'na bilgiler tam gitmiyor" ifadesini kullanan Yıldız af yasasının hazırlayan milletvekili olarak biliniyor.

10 Ekim 2018 Çarşamba 13:16
Bu haber 707 kez okundu
MHP'li isimden dikkat çeken sözler! 'Erdoğan'a kırıldım' af değıl 5yıl ınfaz

 Kamuoyunda af olarak nitelenen bazı suçlarla ilgili ceza sürelerinden şartlı indirim öngören yasa teklifinin mimarı MHP'li Feti Yıldız, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarına kırıldığını söyledi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Feti Yıldız, TBMM kulisinde bir grup gazetecinin soruları üzerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın partisinin Kızılcahamam Kampı'nda tekliflerine yönelik açıklamalarını değerlendirdi.

'AF OLSA AF DERİZ'

TBMM'nin yetkileri içinde genel ve özel af çıkarma yetkisi olduğunu vurgulayan Ylıdız, bu afların da düzenlemesinin TCK'nın 65. maddesinde tarif edildiğini söyledi. Yıldız, genel afta bütün sonuçları ile suçun ortadan kalktığını, özel afta cezanın kısmen ya da tamamen ortadan kalktığını ama sonuçlarının devam ettiğini belirtti.hbk maynet

    Yorumlar

YAZARLAR Tümü
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
KİM KİMDİR? Tümü
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV