banner350
11 Aralık 2018 Salı

Erdoğan: Hadi şimdi de yayınlayın

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Trabzon İl Başkanlığı Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı'na katılmak için Trabzon'a geldi.

Ordu'dan Rize'ye geçtik danışma meclisimizi yaptık. Bugün Trabzon'dayız. Bu ne güzel buluşmadır. Bu bir aşk, bu bir sevda. Siz 24 Haziran'da bir karar verdiniz. Bu kardeşinizi Cumhurbaşkanlığı makamına taşıdınız. Sizin bu sevginize layık olabilmek için buradayım zaten

12 Ağustos 2018 Pazar 19:58
Bu haber 2265 kez okundu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Trabzon İl Başkanlığı Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı'na katılmak için Trabzon'a geldi.

  zaten. Beraber yürüdük biz bu yollarda. Bundan sonra da beraber yürüyeceğiz.Atacağımız adımlar var attığımız adımlar var. Trabzon'da hamd olsun Şenol Güneş Stadyumu'nu yaptık. 41 bin kişilik stadyum. Şimdi Hüseyin Avni Aker'i de millet bahçesi yapacağız. Orada artık babalar, anneler, yavrular hazırladığımız projeyle rahatlıkla eğlenecekler. Şimdi proje hazır süratle tamamlayacağız. Şehir hastanesinin adımını atıyoruz. Sağlıkta eğitimde bugüne kadar attığımız dev adımlar yolculuğumuz devam edecek.

"BİRİLERİ ORTALIĞI KARIŞTIRIYOR"

İnşallah bölünmüş yollarla ideal olan yollarımızı birbirine bağlayarak yolculuğumuzu devam ettireceğiz. Bütün bu adımlarda biz bir şey söyledik; Biz bu millete hizmetkar olmaya geldik. Birileri şimdi ortalığı karıştırıyor. Neymiş bizi dövize mahkum edeceklermiş. Neymiş Çarşamba saat 18.00'e kadar papazı bırakın, bırakmadığınız taktirde yaptırımlar başlayacakmış. İçişleri ve Adalet Bakanımızı yaptırımlara dahil edeceklermiş. Biz ne yaptık? Anında ABD'nin İçişleri ve Adalet bakanına aynısını yaptık.

"ABD'Yİ HUKUKA DAVET EDİYORUZ"

Şimdi demir çelik çıkardı. ABD bak Dünya Ticaret Örgütü diye bir şey var. Hukuk tanımama gibi bir anlayış Türkiye'de yoktur. Kendilerini hukuka davet ediyoruz. Stratejik ortak değil miyiz? Niye bozuyorsunuz? Siz benim Halk Bankası Genel Müdür Muavinimi hiç bir suçu yokken tutuklayacaksın, kalkıp Halkbankamıza yaptırım uygulayacaksın kalkıp Türkiye'den farklı şeyler isteyeceksin. Biz mütekabiliyet yapmıyoruz. Suç işleyen bedelini ödeyecek.

Dışarıda bunlar içeride Kılıçdaroğlu. Kakıp akıl veriyor o aklı kendine sakla.

    Yorumlar

YAZARLAR Tümü
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
KİM KİMDİR? Tümü
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV