banner350

banner351
24 Ocak 2019 Perşembe

ABD'den Venezuela'da darbe planı: Guaido'yu başkan olarak tanıdılar

Çakıcıdan Cumhurbaşkanlığı Makamına mektup Beştepe/Ankara

Cumhurbaşkanlığı Makamına Beştepe/Ankara

11 Ocak 2018 Perşembe 19:50
Bu haber 1755 kez okundu
Çakıcıdan Cumhurbaşkanlığı Makamına mektup  Beştepe/Ankara

 Cumhurbaşkanlığı Makamına 

Beştepe/Ankara

Sayın Cumhurbaşkanım iktidara geldiğiniz günden bugüne kadar Türkiye’nin her yerinde kaldığım cezaevlerini tahrik edilerek paramparça ettim burayı bile.25 tane dosyam var cezaevi kaynaklı.UYAP üzerinden sizel defalarca dilekçe gönderdim.Son olarak da APS ile bir mektup yazdım.İki hafta oldu mektubun yerine ulaşıp ulaşmadığı şahsıma bildirilmedi.O mektupta size bazı cümlelerle doğruları yazmaya çalıştım.Devleti savunduğunuz sürece doğrularınıza evet derim,yanlışlarınıza evet demem.Devleti savunduğunuz sürece yanınızda olduğumu söyledim.Sizden af istemedim hastalıklarıma bürünüp bir gün tahliye talep etmedim etmem de diye yazdım.Size bir konuyu açıklamak için o mektubu yazdım.Birşeyleri bilmeniz için çevrenizdeki vatan hainleriyle ilgili, çevrenizde dost gözüken vatan hainleri için.Bu APS’yi de gönderirken APS’nin size ulaşıp ulaşmadığını takip etmeleri için UYAP kayıtlı dilekçe yazdım.Diğer mahkumların APS’leri dakikasına kadar takip edilirken bana cezaevi yönetimi tarafından biz postaneye gönderdik dendi.
Daha önce Kandıra’dan size yolladığım mektuptan çıkış tarihi ile Ankara’ya geldiği gün arasında 21 gün var.O tarihlerde o mektup nereleri gezdi bilmiyorum.21 günde o mektup uzaya mı gitti,uzaylılar mı okudu size öyle getirildi !
Bu son gönderdiğim APS size ulaşmadıysa idare de takip etmediyse içeriği değişmiş olabilir.
Gereğini bilgilerinize arz ederim.
11.01.2018

Not: Barkod numarasını ve etiketini ekliyorum saygılarımla arz ederim.

Her seferinde hep Cumhurbaşkanlığınız ve Başbakanlığınız döneminde bu baskılar Sn. Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılıyor.
Ben sözümün eriyim devleti savunduğun sürece yalnız kalsan bile devlet için bedenimi feda ederim ama kimseye yalakalık yapmam.Biat etmem devletimi satmam devletin karşısında olan siyasi otoritenin de yanında olmam.Eğer hala sizi birileri bana yönlendiriyorsa Keskin T Tipi Cezaevindeyim dünyevi güç sende bu canın sahibi Allah.Veren de o alan da o bu böyle biline.

Alaattin Çakıcı

Konu ile ilgili İnfaz Koruma Memurlarının beyanları şöyle:

Kişiye bildirildi talebine binaen

Alaattin Çakıcı barkod numarasını vermesine rağmen bilgisayarda çıkmıyor.Biz PTT’ye gönderdik UYAP’da gözükmüyor.PTT’den bilgi alıp döneceğiz dediler.Bunun üzerine Alaattin Çakıcı defalarca kontrol edilsin diye dilekçe vermeme rağmen neden talep edilmedi dedi.Alaattin Çakıcı doktor odasından Cumhurbaşkanlığı Makamına mektup yazdı.Doktor Halil GÜNGÜNEŞ ve yardımcısı paramedik hemşire hanım infaz koruma memuru Serdal Acar (145628) ve infaz koruma memuru Necip Ayan (111750) bu mektup ve konuşmalara şahidiz.Bizzat mektup okuma komisyonu ile konuşulanlara şahidiz.
Alaattin Çakıcı dedi ki “İdare tarafından tahrik edilmekteyim.2. Müdür Zafer Çolak’ın vurulmasında devletin resmi evrakını bana göstererek bu ne biçim müdür diye konuştu.Evrak gösterildikten sonra birisi tarafından vuruldu.Bu 1. Müdürün Ankara’da kiminle bağlantısı var ? Aylardır ceza infaz kurumunda kaloriferleri yakmıyorlar.Mahkum ve memurlara gres yağı ile yemek yapıyorlar hepsi hasta.”diye konuştuğunu duydum.
Doktor odasından aşağı inince infaz koruma memuru Emrah Şenol (114304) tarafından aranarak aynı gün gittiğini PTT’den farklı bir barkod verilerek gönderildiğini ertesi gün teslim edildiğini söylediler.Teslim saati 15:50 de teslim edilmiş.

Serdal ACAR (İnfaz Koruma Memuru)
Emrah ŞENOL (İnfaz Koruma Memuru)
Necip AYAN (İnfaz Koruma Memuru )

    Yorumlar

YAZARLAR Tümü
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
KİM KİMDİR? Tümü
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV