banner350
14 Aralık 2018 Cuma

Ankara’da Yüksek Hızlı Tren kazası: 7ölü

CAKICI ERDOĞANI YETIRTMEYIZ

Açıklamada ; Kamuoyuna saygılarımla arz ederim diyerek başlayan Çakıcı şunları söyledi; Aziz millet olarak Beştepe’deki Recep Tayyip Erdoğan’ı sevsek de sevmesek de daha evvelki yazılarımda bahsettiğim gibi ülkemiz ve coğrafyamızın bir ateş çemberinden geçtiğini ifade etmiştim.

06 Ağustos 2018 Pazartesi 09:22
Bu haber 1784 kez okundu
CAKICI ERDOĞANI YETIRTMEYIZ

 Siyonist üst aklın emrinde olan ABD Devlet Başkanı; insana benzemeyen o sarı fare, emrinden çıkmayan, adama benzemeyen hatun kılıklı Macron denen müptezel, kadınlıkla alakası olmayan eski Doğu Almanya vatandaşı Merkel hep birlikte Türk ve İslam Dünyası’nın üzerinde son haçlı seferini kademeli olarak Sovyetlerin dağılmasından bugüne kadar çıtayı yükselterek coğrafyamızı kan gölüne çevirdiniz.

Bu Müslüman ve Türk düşmanı Newsweek dergisi “ Özgür dünya Erdoğan’a karşı ne kadar çabuk davranırsa dünyamız o kadar güvende olacak” cümlelerini kullanmıştır.

Buradan sorarım; 10bin km ileride, ülkemizde ve coğrafyamızda ne işiniz var? Özgürlükten bahseden Batı ve ABD, özgürleşmek isteyen dünyayı kan ve barut fıçısına çevirdiniz. Türkiye dönüştürülmeli diyerek yeni bir darbe çağrısı yaptıysan ABD’ye hizmet eden vatan haini olan Fetö’cüler hüsrana uğradığı gibi aynı şeyleri yaşayacağını bu balık beyinliler ne çabuk unuttular 15 Temmuzu.

 Alman basını, Türkiye’ye ekonomik ambargo koyması için dünyaya çağrı yapan bu faşist, ırkçı, Müslüman ve Türk düşmanı olan bu ruh hastası millet ülkelerinde 6 milyon Müslüman Türk’ün yaşadığını unutuyor herhalde.

Aynı şekilde Macron denen, adama benzemeyen bu hatun kılıklı ülkesinde 15 milyon Kuzey Afrikalı ve Orta Afrikalı Müslümanları da unutuyor. Ve 1 milyon Müslüman Türk’ü bilinçaltına itip kilitlediğini mi sanıyor. Bunların bazen kaniş bazen sokak iti bazen de Filistinli bebeleri katleden azgın doberman olan İsrail, Kıbrıs konusunda akıllı olmalı.

Olmazsa Cehennem’in kapılarını aralar ve arkasındaki ABD, Fransa ve Almanya İslam adına tüm terör örgütlerini kuran, yönlendiren, adı İslamcı olan İslam’ın ve insanlığın düşmanı olan bu terör örgütlerinin arkasında yine bunlar ve suç ortakları vardır.

Netanyahu denen doberman yüzlü kaniş iti; Bu millet Mavi Marmara’yı unutmadı. Kudüs ve Gazze’deki zulmü, Lübnan’daki Sabra ve Şatilla kamplarındaki gayrimeşru baban olan İsrail kasabı Ariel Sharon; Musa’nın yanında değil, Cehennem’de Firavun’un yanında yattığını biliyor musunuz? Gazze ve Kudüs’teki Müslüman kardeşlerimizi bazı Arap ülkeleri yarı yolda bıraksa bile Aziz Türk Milleti var olduğu sürece yanındadır. Bu Türk düşmanı Üst akıla şunu sorarım. Siz hiç Türk’ün tarihini araştırdınız mı? Devlet sözkonusu olunca bütün düşmanlıkları millet olarak rafa kaldırıp tek vücut olan bir millettir.

Sizin bütün gayeniz bir şekilde Tayyip Erdoğan’ı Lahey’de yargılamak. Avucunuzu yalayın. Bu millet size Tayyip Erdoğan’ı yedirmez. Unutmayın, yol arkadaşı sayın Devlet Bahçeli ve ülkücülerin bu devletin temel taşı olduğunu unutursanız, Pearl Harbour’u ve Vietnam’ı da unutmuş olursunuz. Siz unuttuysanız da AB’li atalarınız hala Çanakkale’nin travmasını yaşıyor. Bu yazıyı kaleme alırken asla sayın devlet başkanına yalakalık yapıyorsam ve yaparsam Allah oğlumu elimden alsın.

Bu benim gibi vatanını seven her Türk Vatandaşı’nın özgüvenli tepkisidir. Cumhur İttifakı’nın değerli yol arkadaşı, ülkücülerin ağabeyi, MHP genel başkanına ve sayın devlet başkanına saygılarımla arz ederim.

NOT: Sayın devlet başkanım, adalet devletin temelidir, sarsılırsa yıkılır. Daha evvel de yazdığım gibi başta Kırıkkale’de ve devlet kuruluşlarındaki ihalelerin, yolsuzlukların üzerine gidiniz ki seçim meydanlarında kendinizi sorguladığınız gerçekleşsin. Siyonist üst akıl hangi tür ambargo koyarsanız koyun ekonomik olarak 778bin kilometrekare tüm vatan sathı 80 milyonun değil 200 milyonun bile karnını bir asır doyurur. 10 yıl tüm lüks ve zevklerimizden feda edecek, hiç düşünmeden canını siper eden bir millet olduğumuzu sakın unutma SAM AMCA DENEN SARI MICKEY MOUSE. ALAATTİN ÇAKICI 05.08.2018"

    Yorumlar

YAZARLAR Tümü
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
KİM KİMDİR? Tümü
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV