banner350
13 Kasım 2018 Salı

Mühimmat infilak etti: 25 asker yaralı 7 asker şehıt oldu

Başbakan: Aday olarak çıkamayana millet niye oy versin?

Başbakan Yıldırım, "Türkiye'nin ana muhalefet partisinin başkanı doğal olarak, cumhurbaşkanı adayı olarak meydanlara çıkmıyorsa, millet niye oy versin, niye güvensin? Niye iktidar yapsın? Millet öyle bir rüzgar estirdi ki bunların kurmaya çalıştığı çatı uçtu gitti" dedi.

05 Mayıs 2018 Cumartesi 19:53
Bu haber 1225 kez okundu
Başbakan: Aday olarak çıkamayana millet niye oy versin?

 AK Parti Genel Başkan Vekili ve Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti Kayseri Kadın Kolları İl Kongresi öncesinde yaptığı konuşmada CHP lideri Kılıçdaroğlu'na sert sözlerle yüklendi.

İşte Başbakan Yıldırım'ın açıklamaları;

Bir daha 27 Mayıs'lar, 12 Mart'lar, 12 Eylül'ler, 28 Şubat'lar, 17-25 Aralık'lar, 15 Temmuz'lar olmasın diye millet el koydu meseleye. 16 Nisan halk oylamasıyla dediniz ki 'artık söz de karar da milletindir.' Artık yönümüzü geleceğe çevirdik, büyük hedeflere yürüyoruz. Şimdi zaman Türkiye'yi şaha kaldırma zamanıdır. Şimdi zaman Türkiye'yi 100'üncü yılının hedeflerine ulaştırma zamanıdır. Şimdi zaman Recep Tayyip Erdoğan'ı yeni sistemin cumhurbaşkanı yapma zamanıdır.

24 Haziran'da Türkiye üzerinde oynanan ekonomik ve siyasi oyunlar bozulacaktır. 24 Haziran'la ilgili zafer nutukları attılar ama çıkıp 'adayım' diyemedi ana muhalefet partisi başkanı. Allah aşkına, Türkiye'nin ana muhalefet partisinin başkanı doğal olarak, cumhurbaşkanı adayı olarak meydanlara çıkmıyorsa, millet niye oy versin, niye güvensin? Niye iktidar yapsın?

Millet öyle bir rüzgar estirdi ki bunların kurmaya çalıştığı çatı uçtu gitti.

Bir kez el sıkıştıktan, barıştıktan sonra hiçbir vatandaşımız da yasal olmayan, imara uymayan yapı yapmayacak. Yaparsanız bir daha bizden bir şey beklemeyin. Bunu yaptıranlar, müsamaha gösterenler, gerekli tedbiri almayanlara da en ağır cezayı vereceğiz.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
KİM KİMDİR? Tümü
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV