banner350
18 Eylül 2018 Salı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Katar Emiri'nin hediye ettiği uçağın perde arkasını açıkladı

Alaattin Çakıcı Cezaevinde İsyan Durdurdu!

Kırıkkale F Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Alaattin Çakıcı önemli açıklamalarda bulundu. Sayın Cumhurbaşkanı’m. Makamınıza saygılarımla arz ederim. Keskin T Tipi Cezaevinin eski hali ırz düşmanlarına C.TE damgalı kıyafetlerle idare (40 kişiye yakın) tüm koridorlarda...

12 Ekim 2017 Perşembe 10:43
Bu haber 1083 kez okundu
Alaattin Çakıcı Cezaevinde İsyan Durdurdu!

 Kırıkkale F Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Alaattin Çakıcı önemli açıklamalarda bulundu.

Sayın Cumhurbaşkanı’m. Makamınıza saygılarımla arz ederim.

Keskin T Tipi Cezaevinin eski hali ırz düşmanlarına C.TE damgalı kıyafetlerle idare (40 kişiye yakın) tüm koridorlarda dolaştırıyorlardı geldikten sonra FETÖ’cüler ve o şerefsiz ortalıkta dolaşamıyor. Burada başlatılan olacak isyanı durdurdum. 21 kişi aldım odalarından, kamera kayıtlarından belli, burayı yöneten Şükrü Balli ortalıkta yoktu. Daha evvel de Sayın Belvirenlıya mektup yazdım hapishane “Kızılay” meydanı gibiydi. Eski kameralara bakın, yenisine de. Buraya bir ADAM gibi müdür gönderin. İşiniz başınızdan aşmış her kurumda bir çete var. Mahkumun ve personelin iaşesi ve sağlıkla ilgili paraları bir yerlere gidiyor. Bu konuyu hiç düşündünüz mü?

Bir Başsavcı var, E. Bayraktar memleketinden adam çıkar. Bu bıyıklı beyefendi (Bıyığın vücuda oluşu bir tüydür. Her canlıda tüylü olur.) Adaletin temeli saç sakal bıyıkla olmuyor. Adamlık ahlak yiğitlik ister, yoksa tüy başka canlılarda da var. Lütfen bunu bilin ülkücüler devletin teminatıdır. Her bıyık bırakan ucundan uzatan ülkücü değildir. Sayın Baş savcının da bıyıklarının ucu sarkmış. Kendisine hakaret etmiyorum, adil ve cumhuriyetin savcısına yakışır bir şekilde davranması mesleki bir yeminin gereğidir. Burada kedi gibi yatmıyorum. O savcı bey de yürek varsa yetkisinin dışında çıkabiblir.

Keskin Kırıkkale Cezaevi uzak değil.

Burada söylenecek çok şey var inanç ve idealime yakışmaz. O savcı ve T tipindekiler ne demek istediğimi anlamıştır. Vatan hainini korumak hainliktir.

Saygılarımla arz ederim.

Alaattin Çakıcı

NOT: İsteyen kalp krizi geçirdi der, beni öldürtecek yürek var mı o yezit iblisler de.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
KİM KİMDİR? Tümü
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV