banner350
22 Ekim 2018 Pazartesi

ORTA HISAR BELEDIYESI

ADADA POLIS HAKLARI KANUNU

KIPSISDA POLIS HAKLARI KANUNUNA POLIS EŞLERINE YASAK GELDI

05 Aralık 2017 Salı 12:49
Bu haber 10092 kez okundu
ADADA POLIS HAKLARI KANUNU

olis Genel Müdürlüğü'nden, polis mensuplarına yasak bildirimi yapıldı...

Polis mensuplarının emeklilik haklarında mağduriyet yaratan Polis Yasası değişikliği için, polis eş ve aileleri yarın Meclis önünde eylem yapmaya hazırlanırken, polis mensuplarına ise Polis Genel Müdürlüğü'nden uyarıda bulunuldu. 

PGM'den bugün akşam saatlerinde polislerin telefonlarına gönderilen kısa mesajda, "Mecliste Polis Emeklilik Yasası ile ilgili olarak yapılacak görüşmeye, polis mensuplarının bizzat katılmaları PGM'nin emri ile yasaklanmıştır" denildi. 

ADA Haber'de bugün yayınlanan "Polis eşleri ayaklanıyor!" haberinin ardından polis mensuplarına gönderilen SMS'in devamında; "Polis ailelerinin ve yakınlarının katılmalarında sakınca yoktur" ifadesi de yer aldı.  

MECLİS ÖNÜNDE TOPLANILIYOR!

Cumhuriyet Meclisi'nde görüşülmeyi bekleyen Polis Örgütü (Kuruluş, Görev ve Yetkileri) (Değişiklik) Yasa Tasarısı'nın biran önce yasallaşması için, hükümet ve muhalefete baskı amacıyla, polis eşleri ve aileleri yarın Meclis önünde toplanıyor.

HAYAL KIRIKLIĞI YAŞAMIŞLARDI!

Geçtiğimiz hafta Meclis'te nisap yetersizliği ve Danışma Kurulu'nun erteleme kararıyla polisin umutları hüsranla sonuçlanırken, yasa değişikliğinin görüşülerek onaylanmasını, meclisin izleyici locasında büyük bir umutla bekleyen polis mensupları, hayal kırıklığı yaşamıştı.

11.12.2017 'de 9.30 ben Meclis'in önünde olucam bütün polis eşlerini ailelerini ve sevenlerini bizlere destek için orda buluşalım .polisler huzurlu ve mutlu olursa halk 'da huzur içinde olur .Onlar bizim huzur ve güvenliğimiz için var .bizde sadece meclisi göreve davet ediyoruz .gayet masum bir istek bu ...!!!!! Vildan Uluçaylı Şengül Seçmen Şennur Delibaş Çolak Nuriye Güney Ayşe Ayse Alp Büyükyılmaz Murat Akyüz Naziyet Uğuroğlu Tuana Büyükyılmaz çimen Cimen Dogan Feyzullah Irmak Kemal Güven Siner Aydoğdu Erol Hamide Avşar Tanju Genc Onur Genç erinc Erınc AydınovaTuran Büyükyılmaz KAYNAK NEJLA BUYUKYILMAZ

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
SAYFALAR
KİM KİMDİR? Tümü
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV